З моменту заснування в 1993 році, компанія ВФ "Сервіс" успішно реалізувала велику кількість проектів для різних підприємств, відкривши тим самим нові перспективи для наших замовників. На сьогоднішній день компанія є надійним ІТ-партнером, що забезпечує безперебійну роботу бізнесу наших замовників. Наш головний принцип - індивідуальний підхід до кожного. Наше головне досягнення - Ваша довіра.

22 роки досвіду та постіного зростання

Більш ніж 60 кваліфікованих працівників

2500+ реалізованих проектів з моменту заснування

Ми працюємо для Вас

НАШ «ЗОЛОТИЙ ФОНД» — НАШІ ПРАЦІВНИКИ

Колектив компанії нараховує більше ніж 60 висококваліфікованих фахівців, які постійно підвищують свою кваліфікацію і отримують нові компетенції, мають великий досвід розробки і впровадження великих і складних ІТ інфраструктур.

УСПІХ ВАШОЇ КОМПАНІЇ — ЦЕ І НАШ УСПІХ

Робота нашої компанії спрямована на вдосконалення діяльності підприємств замовників за допомогою впровадження спеціалізованих програмно — апаратних комплексів. Ми пропонуємо те, що актуально зараз і буде користуватися попитом в найближчому майбутньому.

Чому вибирають нас?

Надійність, швидкість і безпека
Безпека і конфіденційність всіх процесів від консультації до здачі готового проекту.
Зручність і прозорість
Працювати з нами зручно і легко. Ми беремо на себе найскладніші процеси, Вам необхідно тільки зазначити Ваші потреби, а ми надамо очікуваний результат.
Велика база знань
Великий досвід і накопичені знання дозволяють нам реалізовувати навіть ті проекти, від яких інші відмовляються.
Сервісний центр і підтримка
Обслуговування, ремонт і підтримка повністю здійснюється нашими силами - що значно скорочує час простою техніки, а так само покращує якість сервісу.
Підтримка 24/7
Ми завжди на зв'язку з нашими Клієнтами. Для корпоративних замовників діє служба підтримки 24/7. Швидкість реагування від 2 годин.
Якість і стандарти
Ми гарантуємо якість наших товарів і послуг документально. Ми підтримуємо всі високі стандарти ринку і маємо всі необхідні спеціалізації.

Розвиваючи свій бізнес разом з нами, ви отримуєте:

1. Доступ до нових технологій

У роботі ми використовуємо інноваційні технології та обладнання для досягнення максимального результату.

2. Найкращі ціни

Працюючи безпосередньо з дистриб’юторами та виробниками, ми можемо запропонувати Вам кращі ціни на ринку.

3. Цілодобову підтримку

Наші фахівці готові в будь-який момент прийти на допомогу Вашому бізнесу.

4. Якість професіоналів

Наші співробітники постійно навчаються, мають безліч сертифікатів і багатий досвід реалізації різноманітних проектів.

5. Можливість співпраці незалежно від місцезнаходження Вашого бізнесу

Ми працюємо по всій Україні, наша логістика дозволяє нам швидко і надійно здійснювати підтримку Замовника в усіх регіонах країни.

6. Персональний менеджер

Ваш проект буде вести закріплений за Вами висококваліфікований фахівець, в функції якого входить консультування та супровід з будь-яких виникаючих питань.

7. Бонусні програми

Працюючи з нами, Ви маєте можливість стати учасником спеціальних бонусних програм, отримувати додаткові привілеї і знижки.

8. Участь в маркетингових програмах і поїздках

Для партнерів компанії проводяться регулярні навчальні семінари, тренінги та конференції як в Україні, так і за її межами.

9. Повний документальний супровід

Наші партнери можуть не хвилюватися про договори або бухгалтерські документи, наші фахівці подбають про те, щоб все було оформлено правильно і в терміни.

10. Гарантія дотримання договорів

Укладаючи Договір з нашою компанією, Ви можете бути впевненими у своєчасній реалізації Вашого проекту.

Наші статуси і спеціалізації

ВФ «Сервіс» є провідним партнером світових компаній і має підтверджують сертифікати Intel, Microsoft, Hewlett-Packard, ASUS, Samsung, Fortinet, Dell, APC, Epson, IBM і ін. В динамічному ІТ-світі неможливо стояти на місці, наші фахівці постійно проходять навчальні програми і беруть участь у всіх значущих події ІТ-індустрії.