Ремонт і обслуговування друкарської техніки провідних світових виробників.

Наші фахівці здійснюють ремонт принтерів та копіювальної техніки будь-якої складності. Здійснюємо профілактику і технічне обслуговування згідно специфікації. На всі роботи видається гарантія, що є підтвердженням високої якості наших послуг. Наші переваги — це ціна, якість, швидкість і доступ до великої кількості запасних частин.

Заправка лазерних та струменевих картриджів.

Здійснюємо заправку деяких моделей картриджів присутніх на ринку. Використання нами високоякісного тонера і чорнила забезпечує чіткість і чистоту друку, яку можна порівняти з печаткою на нових картриджах. Швидкість, акуратність і точність — наші основні переваги. На кожну заправку видається гарантія.

Відновлення картриджів.

Працездатність картриджа безпосередньо залежить від стану його внутрішніх частин. Якщо мова йде про лазерному принтері то часто виникають поломки і знос валів, барабана, шестерень і різних ущільнювачів. У струменевих картриджах найчастіше забруднюються сопла або засихають чорнила. У всіх цих випадках у наших фахівців є методи і інструменти відновлення картриджів. Ця процедура коштує набагато дешевше ніж купівля нового картриджа і здатна значно продовжити термін служби вашого пристрою.

Перепрошивка друкарської техніки і картриджів.

Кожен пристрій містить свій програмний код за допомогою якого відбувається коректна робота всього механізму. Іноді з тих чи інших причин програмний код «злітає» і потрібно перепрошивка чіпа. Наші фахівці в найкоротші терміни визначать проблему і «заллють» необхідну прошивку на більшість доступних принтерів або картриджів, і Ви знову отримаєте справний пристрій з гарантованою працездатністю.

Ми надаємо найкращі умови для наших клієнтів.

Для наших постійних клієнтів діють спеціальні умови обслуговування — знижки, безкоштовна доставка техніки і картриджів, відстрочка платежів і інші цікаві пропозиції. Ми будемо раді співпраці з Вами! Звертайтеся до нас і Ви будете задоволені нашою роботою!

Наш телефон: +38 (056) 731-93-29

Ми офіційні представники з ремонту та обслуговування:

HP          Canon          Brother          Samsung                    

Офіс «Сервіс Принт»:

проспект Гагаріна, 21. м. Дніпро.
тел. +38 (056) 731-93-29

Графік роботи:
— будні дні з 09:00 до 17:00
— субота і неділя вихідні дні

SP1

"Сервіс Принт" є структурним підрозділом ТОВ "ВФ Сервіс" і займається ремонтом і обслуговуванням друкарської техніки, заправкою і ремонтом картриджів.

Наші фахівці мають великий досвід по ремонту і відновленню друкарської техніки, сканерів та витратних матеріалів до них. Ремонт принтерів здійснюється в найкоротші терміни на професійному обладнанні і з використанням тільки якісних деталей. Розроблена нашими фахівцями особлива технологія заправки як струменевих, так і лазерних картриджів - дозволяє використовувати більш економно ресурси Замовника, і забезпечує істотну економію коштів при збереженні всіх стандартів друку.